Martina Sloupová

Martina Sloupová


Mám ráda, když jsou lidé šťastní a dělají, co mají rádi. Protože mě se v životě přihodilo obojí, snažím se ukázat druhým, že vše je možné i přes veškeré překážky. V tom vidím mé poslání. Moje motto zní: "Nic není nemožné" a "Nikdy to nevzdávej". 

Miluji knížky, a proto jich mám opravdu velké množství. Baví mě všechno nové a tak studuji různé techniky, pak je na sobě vyzkouším, a předávám dále. 

V poslední době mě oslovilo moudro herce pana Třísky: "Když něco vzdáš, víš jak to dopadne.. ale - bud zvědavý jak to dopadne když to nevzdáš".  :-)


K tomu používám regresní terapii, astrologii, práci s myšlenkami, sledování synchronicit, pobyt na našem krásném místě, výklad snů, rezonanční lehátko, na kterém se krásně uvolníte, obličejovou masáž Guasha, někdy šáhnu i ke kartám. Vše co nabízím, tím jsem si sama prošla.
Organizuji semináře a vzdělávací akce se zajímavými lidmi a tím rozvíjím vzdělání lidí, kteří na sobě chtějí pracovat. Velmi podporuji a snažím se lidi vést k sobě samým a k tomu, aby byli zodpovědní za sebe samé a aby znali své místo na tomto světě. 

Věřím že se rodíme, abychom žili šťastný život, každý s jinými podmínkami, každý s jiným osudem, ale štěstí je dostupné pro každého.


"Tím, že učíme jiné, učíme sebe." - Seneca římský filozof - 4 - 65 př. n. l.


https://www.odalpencin.cz/kurzyskoleni/

Kvalifikace a zkušenosti

Regresní terapie - Kurz HAP dle p. Dragomireckého u paní Ludmily Pařízkové, z toho 70 hodin praxe pod jejím vedením
Kurz astrologie - u pana Richarda Stříbrného
Certifikovaný masér Guasha - TČM Praha, Dělnická ulice
Ostatní mě naučil život sám.