Seminář na téma - "Cesta změny"

06.11.2022

Seminář na téma - "Cesta změny" 25.-27.11.2022  

ZMĚNA V NAŠICH ŽIVOTECH

Po dlouhých letech pozorování jsem zjistila, že někteří lidé nemají rádi změny. Mají rádi jistotu, vše, co je známé, každý den stejný.

Změna je ale změna a neustále na lidi tlačí. Přeci život, je jedna velká změna. Měníme se z dítěte na dospělé, měníme své názory, každý den nám odumřou miliony buněk, nové se zrodí, měníme se neustále. Mění se úplně všechno, nic není večer stejné, jako bylo ráno.

Změna je nevyhnutelná.

Není výjimkou, že lidé žijí svůj život v nespokojenosti, ale přesto se brání změnám. Mají strach, strach z neznámého. A tak někdy prožijí život ve strachu, jsou nešťastní, ale mají svou jistotu. Může se jednat o nefunkční vztah, práce, která je nebaví, ale třeba jen nějaká vnitřní nespokojenost, která je provází. Jako by platilo "lepší něco než nic". Ale co když je možné mít víc?

Přitom stačí tak málo. Jsem přesvědčená, že člověk má žít šťastný a naplněný život. Pokud tomu tak není v nějaké oblasti života, lze to změnit.

První krok je uvědomění - že jsem v něčem nespokojený. A pak - lze tuto nespokojenost řešit změnou. Změnit se dá úplně všechno a všichni a každý člověk může vést spokojený a naplněný život. Pokud se tak sám rozhodne.

Věřím i tomu, že změna nemusí být přesně naplánovaná se všemi plusy a mínusy, se všemi možnými řešeními, důsledky a podobně. Stačí silná víra, vesmír se spojí, a stane se vše co chcete, tedy někdy i to co nechcete, respektive když nevíte, že to chcete. 😊

A to bych ráda předala na semináři "Cesta změny".

Budu se těšit na setkání. 

Jestli jsem na něco expert, pak na změny. Na změny radikální, ale i ty úplně malinké, nepatrné...

Přijďte diskutovat na toto téma, a vyměnit si zkušenosti.

Nabízím své zkušenosti, které probíhaly během mých několika velkých změn v mém životě. Může být změna řízená? Máme osud ve vlastních rukou? Máme možnost volby? Jak změnou projít, aby byla změnou k lepšímu? Je někdy člověk na změnu plně připraven? Co je hnacím motorem změny? Co se mnou změna dělá?

Během víkendu proběhne i připravený program, který nebudu prozrazovat, ale je hodně nabitý a plný praktických cvičení a šokujících odhalení. Věřím, že kdo bude mít přijet a zažít víkend plný změn, přijede. 

V případě zájmu o sestavení silných a slabých stránek osobnosti dle astrologie - je třeba znát datum, místo a čas narození. V takovém případě prosím o zaslání předem. (to jediné musím prozradit)

Cena je pro každého různá:

Cena setkání + jen program - pátek 15:00 až neděle 14:00 - 1 800 Kč / bez ubytování a stravy, v ceně instantní káva, čaj, k dispozici kuchyňka, lednice,  mikrovlnná trouba - PŘIHLÁŠKA

Cena setkání + program + ubytování bez stravy - pátek 15:00 až neděle 14:00 hodin - 3 000 Kč/ bez stravy, v ceně instantní káva, čaj, k dispozici kuchyňka, lednice, mikrovlnná trouba  - PŘIHLÁŠKA

Cena setkání + program + ubytování se stravou - pátek 15:00 až neděle 14:00 hodin - 3 800 Kč/plná penze (kromě snídaně je strava dovezena) v ceně instantní káva, čaj, k dispozici kuchyňka, lednice, mikrovlnná trouba  - PŘIHLÁŠKA

Maximální počet účastníků je 12, minimální 1.. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkovém pokoji, každý má vlastní koupelnu a WC. Je možno objednat setkání i bez ubytování a pak doobjednat, dle situace - tedy může proběhnout změna objednávky. :-)

Seminář uskutečním i pro jediného člověka. Budu ráda, kdyby i jedinému člověku moje informace pomohly. 

Termín: 25.-27.11.2022

Diskutovat a prožívat změnu budete - s Martinou Sloupovou

Jsme plátci DPH, cena je včetně DPH 21 %, ubytování 10%. Faktura samozřejmostí.


Přihláška viz níže

Přihláška na setkání Cesta změny

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.