Zkusit měsíc jinak

Zkusit měsíc jinak (jen pro odvážné a rozhodnuté pro změnu)

Změna je pro mě náročná. Chci změnu, ale nevím jak začít, a kde. Potřebuji změnu prostředí, ale zároveň neumím na měsíc odletět někam do cizí země, abych změnil prostředí. Nemám rád na někoho se obrátit, na různé terapeuty, nechci se s ničím svěřovat, nejsem "terapeutický" typ. Potřebuji vypnout. Potřebuji změnu. Jsem často unavený/unavená. Ztrácím chuť do života. Přestala mě bavit moje práce, ale nic jiného neumím. Potřebuji být sám/sama. Už nechci být sám/sama. Jsem nemocný/ nemocná, a dozvěděla jsem se diagnózu, neumím si s tím poradit. 

Našli jste se v textu viz výše? Nebo v jeho částech? 

Nabízím individuální měsíční pobyt, kde můžeme najít začátek a pokračovat po malých krůčkách změnou. 

- Ubytování v samostatném pokoji s vlastní koupelnou, v našem ubytování v soukromí - Pěnčín u Jablonce nad Nisou.

- Ubytování u lesa, s plnou penzí, v klidu. Možnost spousty pěších procházek, výletů.

- Absolutní se ponoření do metody Ho oponopono, její podrobné vysvětlení, včetně celé filosofie, a pokud to bude chtěné, každý den cca 2 hodiny cvičení této metody, po celou dobu jsem k dispozici v objektu. 

- Při této metodě a jejím provozování se rozebere člověk na malé kousky, a opět se složí, ale již jinak :-)

- Budete tedy ubytovaní ve svém pokoji, budete samostatní, stravování je napůl v našem ubytování a napůl v místní restauraci. 

V případě zájmu je v ceně i individuální poradenství v oblasti stravy a cvičebního plánu, 


CENA:  38 000 Kč za 30 nocí, tedy 31 dní pobytu s plnou penzí a službami vypsanými viz výše.

Termín je individuální. Přístup - jeden na jednoho, nikdo jiný se našich sezení nebude účastnit. V ideálním případě bude cca 2 hodiny denně věnováno metodě a filosofii a cvičením Ho oponopono a zároveň i cvičením fyzickým. Získáte nové návyky, nový pohled na život a novou energii, a zároveň se vyčistíte tak, aby jste mohli vidět novou inspiraci. Vše bude provedeno ve Vaší režii. Nemusíte se mi za celou dobu s ničím svěřovat, ale i můžete, pokud budete chtít.

Protože je to metoda samo léčící, mým úkolem bude jen Vás tuto metodu správně a do hloubky vysvětlit a předat. 

Já sama jsem si prošla opravdu obrovskými  životními změnami, a s velkou pokorou mohu říct, že si dovolím předávat své zkušenosti dále. Jednoduše se naučit rozumět SOBĚ, tedy zjistit kdo jsem, a zjistit kdo chci být.

Kdo by mě chtěl poznat blíže, může se přihlásit na nějakou naší akci viz: ZDE, anebo se tu jednoduše ubytovat na jakoukoliv dobu. Viz ZDE

Budu se těšit.

Martina 


OBJEDNAT SE LZE VIZ formulář níže:

Objednejte se k nám na měsíční pobyt a změňte svůj život

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.