3 dny s knihou a technikou                        "HO OPONOPONO" - Havajský skvost 

27.01.2023

HO OPONOPONO (Ulrich Emil Duprée)

PRO TY CO CHTĚJÍ V ŽIVOTĚ ZMĚNU A NEVÍ, JAK ZAČÍT

Nemáte čas na studování různých technik - ale cítíte, že by jste chtěli v nějaké oblasti života změnu? 

Připravila jsem pro vás techniku Ho oponopono, dle knihy Ulricha Emila Duprée. 

TATO TECHNIKA UMÍ VRÁTIT ZÁMĚR ŽIVOTA, KTERÝ OPUSTIL SVŮJ KURZ, NA SPRÁVNOU CESTU, UZDRAVIT SE FYZICKY I DUŠEVNĚ A DOSÁHNOUT ŠTĚSTÍ A BLAŽENOSTI.

Vysvětlíme si velmi důkladně, jak tento Havajský rituál provádět, a poté ho budeme ve velké míře provozovat po celý víkend, tak aby jste mu zcela rozuměli, a mohli si kdykoliv a kdekoliv tento rituál provádět. Samozřejmostí je diskuse, sdílení s ostatními, upevnění celého rituálu.

A na co je tento "rituál"  dobrý? Je v něm veliká moudrost, díky tomuto rituálu můžete opravdu velmi jednoduše změnit svoje postoje k situacím, které vám berou Vaši životní energii. Metoda je to jednoduchá, není třeba žádných znalostí, a o to je to krásnější, že je jednoduchá ale - velmi funkční. Jmenuje se - rituál odpouštění. 

Ho'oponopono je způsob pro uvolnění energie těchto problémů a bolestí, které způsobují nerovnováhu a později i nemocí a další problémy. Jde o cestu vnitřního odpuštění a tím i opouštění toxických myšlenek, emocí, vzpomínek a energií, které narušují a poškozují náš život. 

GARANTUJI VÁM, ŽE ODJEDETE JINÍ, JEDNÁ SE O VELMI SILNOU A FUNKČNÍ TECHNIKU, KTEROU ZVLÁDNE ÚPLNĚ KAŽDÝ. DOSTANETE INFORMACE, KTERÉ VÁM ZMĚNÍ NÁHLED NA ŽIVOT.

Termín:  dle domluvy- příjezd  první den - po 15 hodině, odjezd třetí den dle potřeby, program do 12ti hodin, odjezd možný individuálně - nemusí se jednat o víkend.

V ceně: 2x ubytování se snídaní, 2x jídlo (oběd a večeře druhý den),  po celou dobu rozpustná káva čaj zdarma, podrobné vysvětlení  techniky dle knihy v připravené prezentaci a trénink Ho oponopono po dobu pobytu, různá cvičení dle knihy, večer promítání filmu. Po celou dobu jsem k dispozici.  

K dispozici kuchyňská linka, mikrovlnka, lednice, indukční dvouvařič, společenská místnost. 

OBJEDNÁVKA 3 denního POBYTU S TECHNIKOU HO OPONOPONO

OBJEDNÁVKA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE --- jen pro ty, kteří se již s Ho oponopono setkali, a jen si chtějí ujasnit nějaké podrobnosti, není vhodné pro ty, kteří se s touto filosofií nikdy nesetkali, pro ty je určen program s pobytem, kdy je možné obsáhnout všechny informace a techniku řádně procvičit.