ROZHOVORY - INSPIRACE

Každý máme nějaké dary, nějaký speciální potenciál. 

Ne každý už o nich ale víme, a ne každý je umíme využít.


Každý z nás máme možnost tvořit, díky svým darům. Když tvoříme pomocí těchto darů, je nám dobře, cítíme se dobře a víme že děláme, TO, co máme.


Jsem přesvědčena, že pokud jdu cestou, která mi vyhovuje, a cítím, že svou práci dělám rád/ráda, nemusím se bát o své zabezpečení, protože to je již součástí plánu. 


Jak tedy poznáme, že děláme To co máme? Zcela jednoduše! Jsme ve své "práci" spokojení, naplňuje nás. Můžeme to pak zcela v klidu nazvat svým POSLÁNÍM. Velký pomocník na této cestě se zdá být ASTROLOGIE, která pomáhá velmi zřetelně si ujasnit, co je naším posláním, a jaké máme silné stránky.

Velký blok v tomto procesu je STRACH. Z toho že změnu nezvládneme a umíme vymyslet bambilion důvodů. Změna ale může probíhat pomalu, pozvolna, v klidu. 

Důvod, proč jsem se rozhodla dělat rozhovory je, že jsou kolem mě lidé, kteří jako dnešní hrdinové jdou svojí cestou, a jsou již ve svém "flow", pracují v tom, v čem jsou dobří, dokázali rozpoznat své silné stránky, svoje dary a hojně je využívají. Mám radost pokaždé, když takové spokojené lidi potkám. Nestěžují si a srší z nich energie života. Zajímá mě jak to udělali, a byla by škoda aby se jejich  příběh  nedozvěděli ostatní, kteří jsou třeba jen krůček k rozhodnutí, k pozitivní změně ve svém životě v oblasti své "práce".

Samozřejmě mám kolem sebe i nespočet lidí, kteří si naopak velmi stěžují, a to nejen na stránku pracovní. Ono to je ale všechno propojené, a když se začne v jedné oblasti, hlavně v té, která nás naplňuje největší část života - tvoření - pak se prosvětlí všechny stránky našeho života, protože se kolem nás začnou objevovat stejně naladění lidé.  

KAŽDÝ MÁME SVOU CESTU, KAŽDÝ JINOU, KAŽDÝ MÁME JINÝ PLÁN. NĚKDO TĚŽŠÍ, NĚKDO LEHČÍ, ZÁLEŽÍ TO NA MNOHA OKOLNOSTECH. NECHTE SE TEDY JEN INSPIROVAT, A NE NĚKOHO KOPÍROVAT.
Pojďte se se mnou tedy zaposlouchat, jak to zvládli ostatní. 


Děkuji!

ROZHOVORY NA YOUTUBE ZDE

Nejsem žádný zkušený moderátor, ale věřím, že se to časem zlepší. :-)