„Hawaii Pěnčín

YOU VERY WELCOME IN PĚNČÍN NEAR JABLONCE NAD NISOU 

PLEASE CHECK, WHICH PĚNČÍN WE ARE :-)

UBYTOVÁNÍ 

VIP POBYT S METODOU HO OPONOPONO

VÍTEJTE NA PĚNČÍNĚ! CO SE U NÁS VŠECHNO DĚJE A CO NABÍZÍ, sledujte nás na FACEBOOKU :-) 

CO ORGANIZUJEME? 

                                                                                PRONÁJEM CELÉHO OBJEKTU 

                                                                             JAK TO U NÁS VYPADÁ?   VIDEOPROHLÍDKA

 PRO RADOST SI PÍŠU BLOG  a tady můj   YOUTUBE KANÁL

PĚNČÍN A OKOLÍ   

U NÁS LZE PLATIT KARTOU

Vítejte v našem pohodovém místě, zvaném Odal, nedaleko Jablonce nad Nisou a Železného Brodu. Součástí je i malý obchod.

Často dostávám otázku, co to Odal vlastně znamená. Tak tedy:  Odal, je název RUNY - prastaré metody, která pomáhá při rozhodování po staletí. Konkrétně runa s názvem ODAL - znamená v překladu DOMOV.  Asi je jasné, proč jsem zvolila tento název - snažím se, aby jste se tady cítili v klidu, pohodě a harmonii, prostě jako doma. 


Ve společenské místnosti v klidu posedět, dát si kávu, čaj. Dále v našem obchůdku si můžete zakoupit nějaké to korálkové, nebo i jiné dárečky pro své blízké.

CHCI SE UBYTOVAT NA PĚNČÍNSKÉM HAVAJI! :-)

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga

Chcete-li dostávat emailová upozornění, napište na sebe email, a budete pravidelně (ne moc často) upozorňováni na nové informace z Pěnčína

U nás se můžete ubytovat, něco se dozvědět, a dále se zrelaxovat - podívejte se, co se u nás děje:


SEMINÁŘE                       INTERNETOVÝ OBCHOD

TÝDENNÍ POBYT TOTAL RESTART

Cena: 11 550 Kč/ osoba / 1 týden/ 7 nocí ------ bez jídla jen se snídaní 8 550 Kč osoba/týden / 7 nocí 20 000 Kč/2 osoby/1 týden/ 7 nocí ----- bez jídla jen se snídaní 14 000 Kč 2 osoby / týden / 7 nocí CENA BEZ PLNÉ PENZE - jen se snídaní - JE PAK O 3 000 Kč levnější na osobu , v případě, že by se někdo chtěl stravovat samostatně. Při objednávce bez stravy, prosím napište do poznámky, cena Vám bude odečtena . CENA VČETNĚ DPH, FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ V ceně - ubytování, plná penze (stravování v restauraci, snídaně u nás), každý den 2-3 hodiny učení, a cvičení Ho oponopono s mou asistencí, večerní posezení, výlety do přírody, pokud počasí dovolí, posezení v jurtě, po celou dobu jsem k dispozici v objektu, v případě potřeby TERMÍN: DLE DOMLUVY 

11,550.00 Kč

Kniha - Klenoty očím skryté, Hana Bláhová

Tajuplný příběh dívky, která se vydává s otcem a koňmi na cestu za svým dědečkem, podivínským hledačem vzácných kamenů, do pustých hor. Najde tam ale krom drahokamů i klenoty, o kterých neměla ani tušení. Objevuje skryté světy duchů lesa, luk, hor i vod. Děj se odehrává v náruči živoucí přírody a je složený ze střípků skutečných prožitků autorky. 

270.00 Kč

Bylinkový pytlíček se vzkazem

Magické pytlíčky, začarované, se vzkazem, který byl ke každému pytlíčku vybrán. Vyrábím ve spolupráci s mojí Sašenkou, která vzkazy vybírá, a pytlíčky "začaruje", aby se dostal k tomu, ke komu má.. Ke koupi u nás na Pěnčíně v našem malém obchůdku, cena 50 Kč, a lze i zaslat poštou/zásilkovnou. Uvnitř voňavé bylinky z naší zahrádky. 

50.00 Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 1 000 KČ

DÁRKOVÝ POUKAZ NA JAKOUKOLIV SLUŽBU NEBO ZBOŽÍ, KTEROU NABÍZÍME. :-) Znáte někoho, koho by jste rádi obdarovali hezkým dárkem, nebo zážitkem? Darujte poukaz, a nechte vybrat to co je pro obdarovaného nejlepší. ubytování, rezonanční lehátko, masáž guasha, zboží z našeho obchůdku, seminář, akci..:-)

1,000.00 Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 2 000 KČ

DÁRKOVÝ POUKAZ NA JAKOUKOLIV SLUŽBU NEBO ZBOŽÍ, KTEROU NABÍZÍME. :-) Znáte někoho, koho by jste rádi obdarovali hezkým dárkem, nebo zážitkem? Darujte poukaz, a nechte vybrat to co je pro obdarovaného nejlepší. ubytování, rezonanční lehátko, masáž guasha, zboží z našeho obchůdku 

2,000.00 Kč

Ozdoba na nohu

Ozdoba na nohy. Ruční výroba - skleněné korálky, gumička. :-) Možno objednat i na přání délku, barvu. Cena je za jeden kus. 

75.00 Kč

Vysvětlení techniky Ho oponopono + trénink (cca 4 hodiny)/cena za osobu

Pro všechny, kdo si přečetli knihu, ale chybí jim nějaké souvislosti, či informace ke správnému provedení rituálu a tudíž necítí účinky.   I pro ty, kdo knihu nečetli, ale - mají zájem vyřešit své problémy a konflikty v životě. Cena za osobu, možno vytvořit skupinku, není omezeno Možno konzultovat online (ZOOM, Skype), nebo osobně na Pěnčíně u Jablonce nad Nisou. Do nedaleké blízkosti se mohu i dopravit. (Jablonec, Železný Brod - 10Kč/km.) Cena je včetně DPH. VHODNÉ I PRO NEZNÁLKY TÉTO METODY.  

1,500.00 Kč