Ho oponopono


Co je vlastně Ho oponopono. Jedná se o Havajský rituál odpuštění. Více zde - BLOG 

+ série FAQ HO oponopono

HRNÍČEK HO OPONOPONO

Na malé skupině ostrovů uprostřed oceánu přetrvala v ústraní po celé věky jednoduchá, ale nesmírně účinná metoda. Ráda bych vás seznámila s touto havajskou květinou, jemnou a křehkou, ano dokonce svatou, která je přesto považována za nejúčinnější metodu řešení konfliktů a problémů. Vítejte ve světě ho oponopono

Odpuštění je jednoduchá a efektivní mentální a tělesná detoxikace. Negativní myšlenky otravují naše tělo. Člověk nejprve onemocní duševně a pak fyzicky.

Neustálý stres, netrpělivost a rozmrzelost překyselují tělo a otravují buňky. Následuje předčasné stárnutí, ztráta chutí do života a deprese. Duch zatížený vinou začne být zachmuřený, ale pokud se i přes své omyly s minulost milujeme a odpouštíme si, posilujeme svůj imunitní systém a mládneme.

Nemůžeme změnit jiné lidi, ale každý může začít sám u sebe a jít ostatním příkladem. Tento svět může zakusit mír, nalezneme-li v sobě harmonii, dojdeme-li ke klidu a nebudeme-li hledat štěstí jen v okolí. Pokud máme mír v sobě, můžeme ho dávat dál. Lidé se mění, chtějí-li sami změnit směr.

Při konzultaci, pokud budete mít zájem se na Vás podíváme i astrologicky. :-) (nutno vědět čas narození)

EXISTUJE JEDINÝ KOUSEK VESMÍRU, KTERÝ MŮŽEŠ S JISTOTOU ZLEPŠIT – A TO JSI TY SÁM.    (ALDOUS HUXLEY)

CHCI SE NAUČIT TECHNIKU HO OPONOPONO A ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT

S POBYTEM

Další možnost je - ubytovat se u nás se snídaní - 750 Kč/ noc/ osoba, a hodinku každý den si můžeme o  Ho oponopono popovídat. 


BEZ POBYTU - jen pro ty, kteří se již s Ho oponopono setkali, a jen si chtějí ujasnit nějaké podrobnosti, není vhodné pro ty, kteří se s touto filosofií nikdy nesetkali, pro ty je určen program s pobytem, kdy je možné obsáhnout všechny informace a techniku řádně procvičit.


HO OPONOPONO A EKZÉM

HO OPONOPONO SETKÁNÍ PRAVIDELNÁ

HUNA - HO OPONOPONO PORADNA

ZKUSIT MĚSÍC JINAK

VIP POBYT S HO OPONOPONO