Ho oponopono


Co je vlastně Ho oponopono. Jedná se o Havajský rituál odpuštění. Více zde - BLOG

Na malé skupině ostrovů uprostřed oceánu přetrvala v ústraní po celé věky jednoduchá, ale nesmírně účinná metoda. Ráda bych vás seznámila s touto havajskou květinou, jemnou a křehkou, ano dokonce svatou, která je přesto považována za nejúčinnější metodu řešení konfliktů a problémů. Vítejte ve světě ho oponopono.

Odpuštění je jednoduchá a efektivní mentální a tělesná detoxikace. Negativní myšlenky otravují naše tělo. Člověk nejprve onemocní duševně a pak fyzicky.

Neustálý stres, netrpělivost a rozmrzelost překyselují tělo a otravují buňky. Následuje předčasné stárnutí, ztráta chutí do života a deprese. Duch zatížený vinou začne být zachmuřený, ale pokud se i přes své omyly s minulost milujeme a odpouštíme si, posilujeme svůj imunitní systém a mládneme.

Nemůžeme změnit jiné lidi, ale každý může začít sám u sebe a jít ostatním příkladem. Tento svět může zakusit mír, nalezneme-li v sobě harmonii, dojdeme-li ke klidu a nebudeme-li hledat štěstí jen v okolí. Pokud máme mír v sobě, můžeme ho dávat dál. Lidé se mění, chtějí-li sami změnit směr.

EXISTUJE JEDINÝ KOUSEK VESMÍRU, KTERÝ MŮŽEŠ S JISTOTOU ZLEPŠIT – A TO JSI TY SÁM.    (ALDOUS HUXLEY)

CHCI SE NAUČIT TECHNIKU HO OPONOPONO A UMĚT  V LEHKOSTI ODPOUŠTĚT 

S POBYTEM

BEZ POBYTU