Velmi odpočinkovo/aktivní víkend

Velmi odpočinkovo/aktivní víkend

MILÉ DÁMY!
ČEKÁ NÁS VÍKEND ÚPLNĚ NABITÝ ODPOČINKEM, HÝČKÁNÍM, ALE I SPORTOVÁNÍM A NEBUDE CHYBĚT ANI VZDĚLÁVÁNÍ, A POVÍDÁNÍ A POBAVENÍ. PROZATÍM SE VÍKENDY BUDOU KONAT POUZE PRO DÁMY, ALE KDO VÍ, TŘEBA I PÁNOVÉ BUDOU MÍT TU MOŽNOST. 

KDY:  TERMÍNY JSOU VYPSÁNY NÁSLEDUJÍCÍ:

28.-30.6.2024 ČERVEN

13.-15.9.2024 ZÁŘÍ

20.-22.9.2024 ZÁŘÍ


KDE:   PĚNČÍN U JABLONCE NAD NISOU VIZ KONTAKT UBYTOVÁNÍ JE VE 3 POKOJÍCH, CELKEM PRO 9 OSOB. 

ZA KOLIK:  3 232 CZK  VČETNĚ DPH 

V CENĚ UBYTOVÁNÍ, PLNÁ PENZE, CVIČENÍ, VEČERNÍ PROGRAM, ROZPUSTNÁ KÁVA PO CELOU DOBU, ČAJ. K DISPOZICI LEDNIČKA, MIKROVLNKA A VARNÁ KONVICE V MALÉM KUCHYŇSKÉM KOUTKU. TAKÉ JE ZDE MOŽNÉ SI ZDARMA ZAPŮJČIT KNÍŽKY Z NAŠÍ KNIHOVNIČKY.

V CENĚ NEJSOU DOPLŇKOVÉ SLUŽBY, JAKO KOSMETIKA, PEDIKŮRA, MASÁŽ OBLIČEJE GUASHA NEBO MASÁŽ OD ZDENIČKY (MASÁŠ NOHOU, LEVANDULOVÁ MASÁŽ). OBJEDNAT A JUKNOUT NA CENY SE DÁ NÍŽE. OBJEDNAT LZE I REZONANČNÍ LEHÁTKO. V CENĚ DÁLE NEJSOU NÁPOJE MIMO KÁVY A ČAJE. MOŽNO ZAKOUPIT VÍNO, ROZLÉVANÉ, LAHVOVÉ V MALÉ PŘÍJEMNÉ VINÁRNIČCE PŘÍMO V OBJEKTU.  VODNÍ DÝMKA.

CO SE BUDE DÍT - ČEKÁ NÁS TAKOVÝ RÁMCOVÝ PROGRAM, KTERÝ BUDE VOLNÝ ALE PŘESTO NAPLÁNOVANÝ, NECHÁVÁME ALE PROSTOR CHAOSU A NEPLÁNOVANÝM NÁHODÁM. :-)

1 DEN - PÁTEK - PŘÍJEZD OD 15 HODIN, UBYTOVÁNÍ SE, SEZNÁMENÍ SE, V 18 HODIN VEČEŘE, VEČERNÍ POSEZENÍ A POVÍDÁNÍ. ZÁROVEŇ BUDE PROBÍHAT HARMONOGRAM MASÁŽÍ + KOSMETIKY, PEDIKŮRY, DLE OBJEDNÁVEK

2 DEN - ZAČNEME VÝBORNOU SNÍDANÍ, A PODLE POČASÍ ZVOLÍME CVIČENÍ. POKUD BUDE POČASÍ USMĚVAVÉ A SLUNEČNÉ, VYUŽIJEME A PŮJDEME VYVĚTRAT NAŠE NORDIC WALKING HŮLKY. PRO TY, KDO JE NEMAJÍ SI JE MOHOU OD ZDENIČKY ZAPŮJČIT A KRÁSNĚ A  PŘÍJEMNĚ SE NORDIC WALKING NAUČIT A PAK AŽ SE TŘEBA ROZHODNOUT, ZDA SI HŮLKY ZAKOUPIT. :-) ZDENIČKA PŘÍPADNĚ PORADÍ S VÝBĚREM. V PŘÍPADĚ POČASÍ  NEVLÍDNÉHO - VYUŽIJEME VLÍDNÉ CVIČITELKY ZDENIČKY VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH, NEBO   VE  VYTOPENÉ  JURTĚ. CELÝ DEN BUDE V DUCHU CVIČENÍ A PROTAŽENÍ S PŘESTÁVKOU NA OBĚD. NAVEČER SE VŠICHNI SEJDEME A DLE NÁLADY A ZÁJMU PROBĚHNE POVÍDÁNÍ O HO OPONOPONO, ANEBO V PŘÍPADĚ NEZÁJMU SI PROMÍTNEME NĚJAKÝ PĚKNÝ ZAJÍMAVÝ FILM A TO PO VYNIKAJÍCÍ VEČEŘI. SOUBĚŽNĚ  BUDOU PROBÍHAT VE VEČERNÍCH A ODPOLEDNÍCH  HODINÁCH  MASÁŽE A KOSMETIKA DLE HARMONOGRAMU.

3 DEN - OPĚT SE SEJDEME PO SNÍDANI, A JEŠTĚ SI DOPOLEDNE ZACVIČÍME A TĚLO PROTÁHNEME. KOLEM 12 HODINY SE PAK ROZLOUČÍME A PAK SE ROZJEDEME DO SVÝCH DOMOVŮ.


SLUŽBY KTERÉ SE DAJÍ OBJEDNAT NA VÍKEND A NEJSOU V CENĚ:

KOSMETIKA - MARTINA MACHOVÁ - 800 CZK, PEDIKŮRA - MARTINA MACHOVÁ - 500 CZK

MASÁŽ OBLIČEJE GUASHA - MARTINA SLOUPOVÁ - 500 CZK, REZONANČÍ LEHÁTKO - MARTINA SLOUPOVÁ - 500 CZK REZONANČNÍ LEHÁTKO - 500 CZK - 1 HODINA HRANÍ (250 CZK PŮLHODINA)

RELAXAČNÍ MASÁŽ CHODIDEL - ZDENIČKA TAUŠOVÁ - 300 CZK, KLASICKÁ RELAXAČNÍ LEVANDULOVÁ AROMAMASÁŽ ZAD A NOHOU - ZDENIČKA TAUŠOVÁ - 700 CZK


A KDO SE O VÁS BUDE STARAT?? 

LASKAVÁ CVIČITELKA A MASÉRKA  ZDENIČKA, VÍTACÍ UBYTOVATELKA A MASÉRKA A HO OPONOPONO CVIČITELKA MARTINA A NEJŠIKOVNĚJŠÍ KOSMETIČKA  PEDIKÉRKA A MASÉRKA MARTINA 

TAK TO JSME MY, A BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT A BUDEME VÁS HÝČKATOnline rezervace ODPOČINKOVÉHO VÍKENDU

Zarezervujte si místo včas, MÁME POUZE 9 MÍST NA KAŽDÝ TERMÍN. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

MÍSTO JE NAPEVNO ZAREZERVOVANÉ AŽ PO ÚHRADĚ ZÁLOHOVÉ FAKTURY