3 DNY SE CVIČENÍM A ČIŠTĚNÍM 

3 DNY SE CVIČENÍM PĚT TIBEŤANŮ + POSÍLENÍ STŘEDU TĚLA, NÁCVIK SPRÁVNÉHO DECHU + CVIČENÍ A ČIŠTĚNÍ MYSLI, POMOCÍ HO OPONOPONO + DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU KDY:  TERMÍNY LZE OBJEDNAT  INDIVIDUÁLNĚ -PRO JEDNOTLIVCE I SKUPINKU A NEMUSÍ SE JEDNAT O VÍKEND.


KDE:   HAWAII PĚNČÍN U JABLONCE NAD NISOU VIZ KONTAKT 

Ubytování je možné ve 3 pokojích, tedy - v případě, že chcete přijet sama /sám budete na pokoji jen Vy. V případě, že chcete přijet s kamarádkou/kamarádem, rodinou, jsou k dispozici tři pokoje po 2,3 a 4 osobách.

MAXIMÁLNÍ POČET OSOB JE 9, V PŘÍPADĚ ŽE NENÍ PROBLÉM SPÁT S NĚKÝM NA POKOJI. MŮŽE SE JEDNAT TAKÉ O RODINU, KTERÁ POTŘEBUJE VYŘEŠIT SVÉ RODINNÉ TRABLE.

 MINIMÁLNÍ  POČET JE 1. :-) TEDY JE VHODNÉ PRO KAŽDÉHO. 

ZA KOLIK:  6 000 CZK  VČETNĚ DPH 

V CENĚ : Ubytování, plná penze, výuka skvělé čístící metody Ho oponopono, výuka cvičení Pěti Tibeťanů, výuka správné dechové vlny, výuka cviků na zpevnění středu těla. Všemu  bude předcházet diagnostika pohybového aparátu, pomoc s jídelníčkem a jeho sestavováním na míru individuálně pro každého zvlášť. Zvážení na Tanita váze, změření krevního tlaku. V případě, že by jste měli aktuálně výsledky krevních testů z preventivní prohlídky u praktického lékaře, vezměte je prosím s sebou. :-)

VEČERNÍ PROGRAM, ROZPUSTNÁ KÁVA PO CELOU DOBU, ČAJ. K DISPOZICI LEDNIČKA, MIKROVLNKA A VARNÁ KONVICE V MALÉM KUCHYŇSKÉM KOUTKU. TAKÉ JE ZDE MOŽNÉ SI ZDARMA ZAPŮJČIT KNÍŽKY Z NAŠÍ KNIHOVNIČKY a některé možno i zakoupit.

CO SE BUDE DÍT 

1 DEN - PÁTEK - PŘÍJEZD OD 14 HODIN, UBYTOVÁNÍ SE, SEZNÁMENÍ SE, V CCA 18 HODIN VEČEŘE, VEČERNÍ POSEZENÍ A POVÍDÁNÍ, PŘÍPADNĚ PROMÍTÁNÍ FILMU. V PÁTEK PROBĚHNE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE A DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU.

2 DEN - ZAČNEME VÝBORNOU SNÍDANÍ. BĚHEM DOPOLEDNE SI PROJDEME TEORETICKOU PRŮPRAVU NA CVIČENÍ PĚTI TIBEŤANŮ, A AŽ NÁM SNÍDANĚ SLEHNE, VRHNEME SE ROVNOU NA PRAKTICKOU ČÁST. KOLEM 12-13 HODINY SI DÁME OBĚD V RESTAURACI DŘEVĚNKA, A V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH SI PROJDEME TEORII HO OPONOPONO, A IHNED POTÉ ZAČNEME ČISTIT SVOU MYSL PRAKTICKÝM CVIČENÍM TÉTO METODY. VEČEŘE NA DŘEVĚNCE - A VE VEČERNÍCH HODINÁCH VOLNÝ PROGRAM, DLE DOHODY, POSEZENÍ V JURTĚ, PŘI DOBRÉM POČASÍ OHÝNEK, ROZPÁLENÍ VODNÍ DÝMKY, NEBO PROMÍTÁNÍ NĚJAKÉHO ZAJÍMAVÉHO FILMU.

3 DEN - OPĚT SE SEJDEME NA VÝBORNÉ SNÍDANI, BĚHEM DOPOLEDNE ZACVIČÍME A TĚLO PROTÁHNEME PĚTI TIBEŤANY. PŘED OBĚDEM SI JEŠTĚ BUDEME ČISTIT SVOU MYSL CVIČENÍM HO OPONOPONO. PO OBĚDĚ NA DŘEVENCE SE PAK ROZJEDEME DO SVÝCH DOMOVŮ. 

CO SI ODVEZU? 

JEDNÁ SE O UNIKÁTNÍ A KOMPLEXNÍ SPOJENÍ - MYSLI A TĚLA A POTRAVY PRO TĚLO A ČIŠTĚNÍ PRO MYSL

BUDU UMĚT CVIČIT SPRÁVNĚ CVIČENÍ PĚT TIBEŤANŮ, BUDU VĚDĚT, JAK SPRÁVNĚ DÝCHAT, NEJEN PŘI CVIČENÍ, BUDU VĚDĚT, JAKÉ CVIKY SI DOMA CVIČIT PRO POSÍLENÍ STŘEDU TĚLA, BUDU MÍT SVOU OSOBNÍ DIAGNOSTIKU POHYBOVÉHO APARÁTU, A JINÉ DALŠÍ HODNOTY PRO VYTVOŘENÍ SPRÁVNÉHO JÍDELNÍČKU NA MÍRU, KTERÝ SI BUDU UMĚT SÁM/SAMA JEDNODUŠE SESTAVIT. 

BUDU VĚDĚT, CO ZNAMENÁ ČISTÍTÍ TECHNIKA HO OPONOPONO - A BUDU MÍT NÁSTROJ, KTERÝ SI SÁM/SAMA DOMA MOHU POUŽÍVAT. 

POBYT JE VHODNÝ PRO VŠECHNY, KOMU BYLO JIŽ VÍCE JAK 15 LET. DO 18TI LET JE NUTNÉ BÝT S NĚKÝM DOSPĚLÝM.

POBYT JE VHODNÝ I PRO BĚŽNĚ NECVIČÍCÍ, A TO I PRO VĚKOVÉ KATEGORIE 70+ (JSOU TU TEDY SCHODY, TAK JEN PRO TY, KTEŘÍ JE ZVLÁDNOU), DÁLE PRO TY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ NAUČIT CVIČIT PĚT TIBEŤANŮ, A ZPEVNIT STŘED TĚLA, COŽ PRO SENIORY MŮŽE MÍT OHROMNOU HODNOTU, A ZMĚNIT TAK KVALITU ŽIVOTA.

POBYT JE VHODNÝ I PRO PŘÍPADNÉ OBÉZNÍ, A NECVIČÍCÍ.

MINIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ JE 1, TEDY KAŽDÝ BUDE MÍT SVŮJ POKOJ A VŠECHNY OSOBNÍ KONZULTACE PROBÍHAJÍ INDIVIDUÁLNĚ. 


KDO SE NEMŮŽE DOSTAVIT, MŮŽETE VYUŽÍT - PORADNU U VÁS DOMA


Online rezervace 

Zarezervujte si místo včas, . Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

MÍSTO JE NAPEVNO ZAREZERVOVANÉ AŽ PO ÚHRADĚ ZÁLOHOVÉ FAKTURY