Chcete podnikat?

Chcete začít podnikat a nevíte kde začít?

Ráda poradím, kde začít, jak podnikání nastavit, a jak si ošéfovat základní služby k podnikání. 
Konzultace - 2 000 Kč, konzultace může trvat až 4 hodiny. Každá další započatá hodina bude řešena individuálně.

Výstup - základní model, procesy nastavení, na co si dát pozor, jakým způsobem podnikat, jak založit firmu, jaké služby potřebuji, co musím vše udělat, abych mohl/a podnikat, tedy ucelený obraz o celém procesu.
Individuální přístup, každý může mít jiný model. :-)

Kde - u nás na Pěnčíně - viz mapa, nebo u Vás - přijedu případně za Vámi. (doprava 6 Kč/km)

Kdo neví, v jaké oblasti by chtěl podnikat, je i možné konzultovat.  Nejsem kouč, moje rady jsou podloženy praxí, a vlastní zkušeností, zkušeností omylů, a jejich nápravy. :-) 

Moje praxe - 15 let vedení své společnosti na vedení účetnictví, kterou jsem následně prodala, v době prodeje měla 60 aktivních klientů. 
Nyní jsem vybudovala malé ubytování a ráda organizuji různá setkání a semináře, oslavy. Vše bez půjček a dluhů a vše sama. Myslím, že mám co nabídnout . :-)  

Co se týče oblastí, ve kterých by jste rádi podnikali, ale ještě nemáte jasno, součástí může být astrologický rozbor silných a slabých stránek, a rozbor osobnosti na malé kousíčky, pomocí metody Ho oponopono.  

Dále nabízím unikátní potvrzení našich rozborů a výsledků metodou kineziologického testu.  (na tuto metodu mám certifikát)Budu se těšit!!!
Martina