1. Můžu pomocí Ho oponopono pomoci někomu jinému?

17.08.2023

Tato otázka je velmi frekventovaná. V podstatě neproběhlo setkání nad touto filosofií, aby tato otázka nebyla položena. Jak to tedy je?

Technika Ho oponopono pracuje výhradně pro toho, kdo techniku provádí. Tedy ten, kdo praktikuje Ho oponopono čistí sebe, pracuje na sobě, a na zlepšení svého života. 

Pokud praktikující provádí techniku správně, může dojít k velkému "pročištění" mysli praktikujícího a tím ke změně jeho postojů, k mnoha situacím, které ve svém životě prožíval a bude prožívat. Dochází k pročištění podvědomí od různých nepotřebných programů, dogmat a zažitých zvyků. Dochází ke změně myšlení, náhledu na život, pochopení několika přírodních zákonů, které nám pomáhají k lepšímu uchopení našeho života.

Člověk, který praktikuje Ho oponopono a díky němu dosáhne pročištění - zákonitě zvyšuje svoje vibrace. 

My jako lidé máme všichni své energetické pole, které - jak je i vědecky dokázáno, dosahuje kruhu až 8 metrů kolem nás. 

A tady nalezneme odpověď. Ano, můžeme pomoci druhým, a to pouze tak, že prostřednictvím sebe pozvedneme jejich vibrační pole. 

Neznamená to na někoho energii vysílat, nebo mu ji nějak cíleně předávat. Vždy když máme vibrace vyšší než někdo blízko nás, energie se vyrovnává, a pokud jsme ve své vibraci silní, tedy nejedná se o chvilkovou "dobrou náladu", nýbrž o setrvalý stav, pomůžeme druhému právě tím, že mu vibrace nevědomky pozvedneme a to jen naší přítomností. 

A nejen to. Díky pochopení této filosofie, získáváme jiný pohled na druhé, a tím také měníme velmi své vibrace a to i v jejich nepřítomnosti. To vše bez zjevného záměru pomoci. Pomoc se pak děje sama.

A jak být energeticky silní a na výši?  Jedna z možností je - převzít zodpovědnost za svůj život, praktikováním techniky Ho oponopono, a čištěním SVÉHO vibračního pole. 

Dle této Havajské filosofie tedy jen tento způsob pomoci je možný, práce výhradně na sobě, pro sebe - tedy změnou uvnitř sebe změním venkovní svět. 

Další  z možností je naučit druhé této technice, pokud nám pomáhá, tedy pouze v tom případě, že jsme o to požádáni. Velké moudro a sdělení od Ho oponopono je, že každý je 100% zodpovědný za svůj život.

Martina

PS: máte nějaké otázky ohledně Ho oponopono? Napište mi, pokud budu vědět, ráda odpovím. KONTAKT

VRÁTIT SE NA ZAČÁTEK

CHCI SE NAUČIT HO OPONOPONO