OSOBNÍ KONZULTACE

Nabízím osobní konzultace

Komu přesně? Ideální je ten, který nemá moc času, a zdá se mu, že není zcela ve svém životě spokojen, v nějaké oblasti, zdá se mu že nemá pocit naplnění, anebo ho žít nebaví, myslí si že nemá východisko z nějaké situace, není schopen změny, trpí nějakou formou strachu... Nebo si potřebuje jen v klidu promluvit. Dále pro ty, kteří trpí jakoukoliv nemocí, bolestmi, nebo jinými životními trablemi, jako jsou například vztahy.

Paradoxně nejjednodušší, i když na provedení pro mnohé je nejsložitější je technika Ho oponopono - technika odpuštění. Je k ní třeba vidět a znát širší souvislosti, a poté je to metoda velmi rychlá a účinná. Lze online i osobně. Pro ty kdo se chtějí plně ponořit do této techniky - bude se konat Seminář s touto technikou, je možná i osobní konzultace.


Pomáhám dětem, které si vybírají střední školu s jejím výběrem, pomocí astrologie a dotazování. V případě zájmu mě prosím  kontaktujte, dohoda je individuální, částka minimální, velmi mě zajímá, jestli vše vychází. Lze online, i osobně. JE NUTNO VĚDĚT MÍSTO, DATUM A IDEÁLNĚ ČAS NAROZENÍ.