Brýle proti modrému světlu

Brýle proti modrému světlu

Kdo mě trochu více zná - ví, že mi občas díky alergii, nebo díky únavě očí - moje oči otékají. Ale, pořídila jsem si brýle, které mým očím dělají dobře. Eliminují modré světlo, a očím se uleví. Jsou vhodné i pro děti, které třeba před spaním koukají na televizi, tablet, PC, nebo telefon. 


KDO BY CHTĚL TAKÉ VYZKOUŠET, NA MITO LIGHT JE MOŽNÉ KOUPIT BRÝLE S 5 % SLEVOU - 

S KÓDEM: ODAL5

STRÁNKY KDE JE MOŽNÉ UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD na jakékoliv zboží:

NAJDETE ZDE


Modré světlo je pro nás přes den nezbytné, ale před spaním a v noci je potřebná jeho eliminace. Naše stylové brýle proti modrému světlu s oranžovými skly nabízí pohodlné a stylové řešení pro blokaci modrého a zeleného spektra. Díky nošení těchto brýlí 90 - 120 minut před spaním maximalizujeme množství vyplavovaného "spánkového hormonu" melatoninu, což je jeden z našich nejsilnějších antioxidantů.

V nabídce naleznete také žlutá skla, která jsou díky lepšímu rozeznávání barev vhodné například na večerní řízení nebo gaming. Poskytují částečnou ochranu cirkadiánního rytmu a snížují případné oslnění.

Nechybí ani skla s mírným zabarvením na denní nošení, která blokují pouze nejkratší vlnové délky s velkou intenzitou. Z toho důvodu jsou vhodné například na dlouhodobou práci na počítači nebo při trávení času pod zářivkami pro snížení únavy a pálení očí.