TÝDENNÍ POBYT "TOTAL RESTART"

TÝDENNÍ POBYT "TOTAL RESTART"

JSTE ZASEKLÍ V NĚJAKÉ SITUACI?

POTŘEBUJETE VYPNOUT?

JSTE PŘED NĚJAKÝM ZÁSADNÍM ROZHODNUTÍM?

JSTE NEMOCNÍ A DOZVĚDĚLI JSTE SE NĚJAKOU TĚŽKOU "DIAGNOZU"? NEBO JSTE NEMOCNÍ CHRONICKY?

POTŘEBUJETE ZMĚNU, A NEVÍTE JAK DO TOHO, KDE ZAČÍT?

NEFUNGUJÍ RODINNÉ VZTAHY?


Přijeďte na týdenní pobyt u nás na Pěnčíně, s intenzivním cvičením Ho oponopono. 

Nikdo Vám nebude radit, co dělat, na všechno si díky této technice přijdete sami. Jedná se o samo léčící techniku, kterou se zvládnete naučit neskutečně rychle. Metoda je to velmi účinná.

Jsem certifikovaná lektorka Ho oponopono - a sama tuto techniku intenzivně používám již od roku 2022. Mohu říct, že můj život se skládá z období "před" a "po". Mám hmatatelné výsledky,  o kterých se můžete přijet sami přesvědčit. Ať se zdá, že Vás život bičuje, znáte-li metodu Ho oponopono, ani si toho nevšimnete. :-)

Součástí pobytu - může být i zpracování horoskopu, silných a slabých stránek osobnosti, rozebrání rodokmenu, využití kineziologického testu. (i na to mám certifikát). Všechny tyto "berličky" nám pomohou nastartovat změny tak, aby byly zvládnutelné, a pozitivní. HO OPONOPONO VYŽADUJE - ROZEBRAT SI SEBE NA KOUSÍČKY.

Pobyt může být skupinový, nebo i pro jednotlivce. V případě skupiny jdou věci "rychleji", a to díky větší energii :-) Maximální skupinka - 5 osob, příbuzenské vztahy vítány.


Cena:   11 550 Kč/ osoba / 1 týden/ 7 nocí  s plnou stravou                                    8 550 Kč osoba/týden / 7 nocí jen se snídaní

            20 000 Kč/2 osoby/1 týden/ 7 nocí    s plnou stravou                             14 000 Kč 2 osoby / týden / 7 nocí    jen se snídaní


Vařit se u nás nedá, ale ohřívat ano, k dispozici velká lednice, mikrovlnka a varná konvice. Dále je možno se stravovat v restauraci Dřevěnka, cca 4 minuty pěšky od nás. Dále jsou v místě 2 obchody s potravinami, jeden otevřený 24 hodin 7 dní v týdnu. :-)


CENA VČETNĚ DPH, FAKTURA SAMOZŘEJMOSTÍ


V ceně - ubytování, plná penze (objednané stravování v restauraci, snídaně u nás), každý den 2-3 hodiny učení, a cvičení Ho oponopono s mou asistencí, večerní posezení, výlety do přírody, pokud počasí dovolí, posezení v jurtě, po celou dobu jsem k dispozici v objektu, v případě potřeby 

TERMÍN: DLE DOMLUVY 


OBJEDNÁVKA POBYTU


O HO OPONOPONO SE MŮŽETE VÍCE DOZVĚDĚT ZDE