Inspirace focením?

06.12.2022

Focení jako inspirace?

Hodně přemýšlím o tom, co mi dalo focení se Stanly.

Nejprve musím napsat o tom, jak je Stáňa přirozená a příjemná - připadala jsem si jako na nějaké přátelské návštěvě plné klábosení. Mezitím kolem mě pobíhala tu vzala do ruky nějakou šminku a šup s tím na mě, občas musela počkat až něco dořeknu, aby mohla pokračovat. Najednou mi rozpustila culík a už jela vlasy. Čas jako by neexistoval. Ani jsem si nevšimla, že se vše natáčí, a tak při každé proměně vznikne i krásné video. Prostě žádné cavyky žádné zbytečné pohyby, jen profesionálně nacvičený celý proces proměny.

Najednou šup a měla jsem se převléknout. Kuk do zrcadla a jsem v šoku, co se mnou ta ženská za snad 20 minut udělala! Je pravda, že to byla opravdu pro mě velká změna, a to proto, protože já se nikdy moc nemalovala, v podstatě by se dalo říct, že jsem se nemalovala, protože nevím, jestli se počítá řasenka, která za 2 hodiny nebyla vidět. Nutno říct, že na focení je třeba modelku namalovat prý o dost více, protože světlo, při kterém se fotí prý hodně barev "sežere", grrrr.

Tak a oblečení. Já samé strakaté, a kytkaté. No neměla ze mě radost. Ještě že je také taková malá jako já, a tak mi může půjčit něco svého, aby ze mě udělala smyslnou kočku. Opravdu jsem se tak cítila, a proto ke mně přibíhá kocour Charlie a nechce se hnout, z místa, kde se má právě fotit. A tak vznikají krásné fotky s kocourem, který rozbije vše, co není přirozené. Najednou se soustředím na to, aby snad neutekl, a rychle pózuju. Stáňa jemně radí, kam dát rameno a kdy se usmát a kdy udělat fu fu. Člověk se chvíli kroutí, a je nacvakáno. 180 kousků!

Z fotek mám velkou radost. Také reakce všech možných lidí, kamarádů, známých, i neznámých byly hodně zajímavé. A co jsem si z toho vzala?

Vždycky jsem chtěla být přírodní, co se týče vzhledu. Vidím ale, že stačí dost málo, a cítím se mnohem líp. A tak je to i takový trochu bič na mě, zveřejnila jsem fotky, kde jsem teda sexy kočka, chlapi se mohli zbláznit, ale! Bylo by dobré to i udržet to a inspirovat se. Co když náhle přijede nějaký ten kámoš, a bude tu hledat tu z té fotky? :-D 

Moc si vážím všech názorů, co mi kdo řekl, i těch, kdo byli odvážnější, a řekli třeba - no konečně už nejsi šedá myš. A víte co? Já se tak vůbec necítila! Řekněte to prosím všem šedým myškám, že jsou šedé myšky! Páč jsem si jistá, že to neví. 

Hodně jsem také přemýšlela, které fotky zveřejnit, jestli ty upravené, nebo neupravené. Nakonec vyhrály ty neupravené, kde jsou vidět vrásky, protože je prostě mám. I tak je to proměna neskutečná. A dále mě to inspirovalo pro natočení meditace na zmizení vrásek. Tak třeba za nějakou dobu zveřejním fotky, které nebudou upravené a přeci bez vrásek? Má síla mysli takovou sílu? Jsem moc zvědavá!

Takže kdo chce být kočka supr dupr, a mít krásné fotky, a ještě třeba potkat další kočky a mít hromadnou kočičí fotku, tak se na vás budeme se Stanly těšit u nás na Pěnčíně!!!!!!! (tady jsou k dispozici dvě skutečné černé kočky, Zuzanka a Drahoušek tedy o kočičí atmosféru se nemusíme bát) No ještě se musím zamyslet, proč se na mě lepí stále ty černé kočky. 😊 FOTOGALERIE

VIDEO Z PROMĚNY                                 NEUPRAVENÁ VERSUS UPRAVENÁ