Co nového na Pěnčíně?

29.08.2023

Tak nám končí léto. Jen to babí ještě před námi. A jaké bylo to léto 2023? 

23 je pro mě zásadní číslo v mém životě, a tak jsem byla zvědavá, jaký v tomto čísle proběhne rok.  V lednu jsem zahájila provoz tady u nás v našem malém krásném prostoru na Pěnčíně. Rozjezd byl pomalý, a "vychytávací",  Byla jsem ráda, protože v tomto oboru jsem totální nováček, já, bývalá letitá účetní. :-) A tak po hostech, se kterými se probořila postel, kterou jsem po složení řádně nepřišroubovala, po tekoucích sprchových koutech, a chybně odvětraných toaletách, padajících a bouchajících dveřích na kuchyňské lince, a doladění sádrokartonového stropu, který padal, no a dalších různých neplech - se podařilo - že přijeli hosté a ti v klidu a pohodě prožili tady u nás nějaký čas. 

A nastalo léto, zatěžkávací zkouška. 

Léto sice počasím si s námi tady hrálo a tvářilo se jako že si vyměnilo žezlo s podzimem, ale naštěstí hosté se podívali do kalendáře a přijeli. A je to krásné. Potkávám spousty zajímavých lidí, od kterých se dozvídám spousty zajímavých informací.

Červenec a srpen se u nás povedl, a jako první naše sezona nad očekávání dobře a to i přesto, že jsem úplně zanedbala jakýkoliv marketing. Když je firma účetní, má práci vlastně zajištěnou. Když je firma ubytovací, nemá zajištěno vůbec nic. Tak vím, čím se nyní začnu zabývat, a těším se na nové znalosti.

Věřím, že léto ještě nekončí - v srpnu to docela rozjelo, a tak si to žezlo určitě nebude chtít s tím podzimem  tak rychle vyměnit a vykouzlí nám ještě krásné září.

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří k nám našli cestičku, a těším se na ty další a další, kteří se tu nejen ubytují, ale i se jim tu třeba dostane odpočinku, nebo i nějakého uvědomění. 

Prostě - chci všem sdělit, že ať je ta cesta klikatá jak chce, všechno se stane jak má. Zažila jsem spousty neúspěchů na té mé hooodně klikaté cestě - a teď vím, že neúspěch je součástí, a tak se to nesmí vzdát. Protože když to nevzdáte, dozvíte se jak to dopadne. :) 

PŘEJI VŠEM KDO TU BYLI A I TĚM KDO TU NEBYLI A I TĚM KDO PŘIJEDOU A I TĚM KDO NEPŘIJEDOU KRÁSNÝ ZBYTEK ROKU 2023  

A DĚKUJI ZA TOHLE KRÁSNÉ, PRO MĚ VELEÚSPĚŠNÉ - U NÁS NA PĚNČÍNĚ PEKELNĚ STUDENÉ LÉTO. :-D

Martina