en-Život je nádhera

02/03/2023

Vždycky mě zajímalo, jak je to možné, že se někomu v životě všechno daří a na druhé straně pak někdo má velmi strastiplný život.

Jak to?

Na světě jsou lidé, kteří jsou velmi bohatí, a ostatní kteří jsou velmi chudí.

Lidé šťastní, a lidé nešťastní.

Lidé, co dělají, co je baví a lidé co se v práci trápí.

Lidé, co mají ze všeho strach, a pak ti, co se ničeho nebojí.

Co je klíč? Existuje karma? Co se stane až umřeme?

Jsem z principu hledač - hledám odpovědi na své otázky - a Filozofie Ho oponopono mi mnohé osvětlila. Doplnila mi odpovědi na mé nezodpovězené otázky, a odpovědi mi dávají smysl.

Dotýká se myšlenek, našeho chování, našeho rodu, našeho poslání, našeho nastavení, smrti, záměru života, vlastně všeho, co mě vždy zajímalo. Důležitá součást je harmonie, vyrovnání mezi dáváním a braním, prouděním energie. 

Jsem ráda, že mi Ho oponopono vstoupilo do mého života a pomohlo mi se vypořádat se svými nánosy a tím pádem brzdami v hlavě, které už jsem nepotřebovala, a teď můžu prožívat každý den s těšením, co krásného přinese, s takovou krásnou zvláštní svobodou, spokojeností a láskou k životu. Jsou i dny, kdy všechno není zalité sluncem, ale je jen na nás, za jak dlouho slunce zase vyjde. 

Přeji všem, aby mohli zažít ten krásný pocit klidu, že vše je, jak má být a aby čas, kdy nám to tak nepřipadá byl co nejkratší. Člověk nikdy nekončí a nikdy nemá "hotovo". Ale je to krásná práce. 

Martina