en-Pochopení

05/01/2024

Myslím, že jsem to pochopila….

Život se řídí přírodními zákony. Jako nejvyšší se mi jeví – zákon polarity. Je všem nadřazený.

Ve svém vlastním životě jsem si prošla – utrpením, bohatstvím, radostí, láskou, nenávistí, nedostatkem, zradou, dostatkem, štěstím, neštěstím, beznadějí, a pak zase nadějí.

Vždycky mi život nabídne to, co potřebuji. Tedy hodí mě do situací, které mě donutí prožít to, co mám prožít.

Dcera se v této době učí na přijímací zkoušky, a hodně se tam objevují pořekadla, a děti mají vysvětlit jejich význam. Házet hrách na zeď, zlatá střední cesta, co tě nezabije, to tě posílí. láska hory přenáší…

Je vidět, že život nás učí pořád a za každých okolností, moje dcera se díky těmto pořekadlům toho hodně naučila. I nad nenáviděným testem z češtiny vedeme filozofické debaty, což jí paradoxně neskutečně baví.

Vidím ty milníky – rozhodnutí, co bude mým zaměstnáním, cestování, potkávání zásadních lidí, rozhodnutí o ukončení toho, co je mým zaměstnáním, tápáním, co se sebou – a všechno se zdá takové náhodné – jakoby nic. Ostré to je až se ohlédnu, kdy vidím že to je milník mého života, něco zásadního.

Už vím, že nejsou obyčejné chvíle, a pokud nejdeme cestou, kterou máme jít, jsme tak trochu směřováni. Nejdřív se vymácháme v tom, co opravdu nechceme, abychom našli to, co opravdu chceme, ale bez prožitku, že to nechceme bychom nevěděli, co vlastně chceme.

Když dojdeme do bodu – že si myslíme, že víme, co chceme, všechno se to zase zbortí a my nic nevíme. 😊

Včera jsem seděla a hrála si s tou mou myšlenkou, co já vlastně chci a co chci dělat. Neustále mě provází věta pana astrologa Střbrného, který mě také na mé cestě dost nasměroval. Byla jsem se tam u něho informovat, co já vlastně si mám se sebou počít, poté co mi někdo z hlavy "vymazal" mou přeci jasně danou cestu.  Řekl mi, "čiňte co chcete, když to budete dělat s láskou, podaří se to".

Ukazatel cesty je tedy – láska? Tehdy jsem mu řekla, že bych moc ráda vytvořila místo, kam přijedou lidé – kteří jsou nemocní, oni v místě pobydou – a odjedou zdraví. Tehdy mi řekl, když se podíval do mého horoskopu, ano, já vidím, že se to podaří.

Od té doby je to to, co je takový můj malý velký cíl.

Nejdříve jsem se učila čínskou medicínu, jídelníčky, regrese, které mě neskutečně osobně posunuly, astrologii, psychologii, přečetla jsem opravdu opravdu velké množství knížek, a praktikovala jejich učení. Moje rodina mi mnohdy říkala, že si vymývám mozek no a já se za to vždycky zlobila. Ani nevěděli, jakou měli pravdu. Zjistila jsem, že doopravdy je nutné si vymýt mozek. 

Velká věc pro mě byla, pokud já chci, aby se někdo uzdravil, sama musím být zdravá, sama musím být příkladem toho, co chci předávat druhým. Sama musím mít dobré vztahy, dobrý život, mít hojnost.

Nic ale z toho, co jsem se naučila mi nevyléčilo můj ekzém, který mám od malička (a to ani několik regresí), a můj život byl jako na houpačce, co se týče některých vztahů, raději nemluvit.

Až Ho oponopono, pro mě učiněný zázrak. Ta jednoduchá, i když složitá metoda, a filozofie, která se prolíná všemi učeními, které jsem kdy vyzkoušela, pracuje s přírodními zákony, fyzikou, energií, myslí, psychologií… Je v ní všechno. A přišla ke mně v tom nejhorším rozpoložení mého života, kdy jsem byla doslova "na dně".

Ano, většinou život čeká, až se odrazíme od pomyslného dna. Takzvaně se zdravě "naxxrat" :-)

Proto již dneska vím, že opravdu je možné přijet na jakékoliv místo, kde se člověk seznámí s metodou Ho oponopono – odjet jako jiný člověk. Nemusí to být zrovna můj prostor, může to být jakýkoliv prostor, kde se člověk o této metodě dozví.

Já jsem takové místo vytvořila, a prošla dlouhou a strastiplnou cestou, která mě nezabila, a posílila, i když jsem občas měla problémy vstát. Můžu nyní s jistotou a velkou pokorou sdělit, že ten, kdo přijede – a nechá si vyložit, jak Ho oponopono funguje, a ihned ho začne praktikovat, troufám si tvrdit, že život takového člověka se změní v tolika směrech, o kterých se mu ani nezdálo.

Ráda bych pozvala lidi, kteří chtějí se svým životem udělat velký a pozitivní krok. Lidi, kteří jsou nemocní, ale i ty, kteří jsou zdraví, ale chtějí udělat změnu v jakékoliv oblasti svého života.

Naučíme se, jak fungují zákony, kterým se Ho oponopono řídí, naučíme se, jak si vyresetovat mozek, jak oblafnout myšlenky, zmizet vzpomínky, být ve stavu nula a probudit – LÁSKU a radost, chuť k životu.

Můj život není úplně perfektní, občas se rozčílím, často udělám chybu, nepotkávám jen usmívající se lidi, přistihnu se, že někoho soudím. Ale, rychle se navracím do svého středu, a velmi rychle se srovnám se situacemi, se kterými bych se dříve srovnávala několik dní, týdnů, nebo třeba i měsíců. A tak chvíle, kdy můj život perfektní je, se neustále prodlužují. Důležité ale je, že perfektní ve své hlavě být NEMUSÍM, protože už perfektní jsem, přesně taková jaká jsem.

Miluji život, miluji tvořit, a těším se, že kromě ubytování, oslav, a setkání, propojování lidí, které mě živí, uvítám i takové, kteří se sem přijedou třeba trošku uzdravit. Věřím, že i místo, které je neskutečně krásné a kouzelné, usazené v přírodě, mezi zvířaty, tomu napomáhá.

Od nového roku bude náš prostor v novém kabátku, v nové energii, Ho oponopono bude všudypřítomné. Máte se na co těšit i vy, kteří se u nás "jen" ubytujete, zažijete nevšední opono chvíle.

Služba to není levná, ani drahá, není zdarma, i když jsem jí několikrát zdarma poskytla. Byla-li zdarma, minula se účinkem. Ono je třeba ukázat životu, že změnu chceme, že se chceme změnit, a ukázat se to dá jen tím, v našem pojetí světa, že něco dokážeme obětovat. Cena je stanovena tak, aby obsáhla jak služby nutné - jako ubytování a stravu, tak služby výukové. Energie musí být vyrovnána, takový je zákon. A věřte, že pokud to opravdu chcete, prostředky na to od života obdržíte a pustí vás to sem - k nám. 

Budu se těšit. 

Martina  

O ČEM TO VLASTNĚ MLUVÍM? KLINI SEM NEBO SEM