Regresní terapie

Regresní terapie

Regresní terapie

Regresní terapií je možné se zbavit mnoha problémů, které v životě máme a nevíme si rady s jeho řešením. 

Co můžeme řešit?

  • - různorodé problémy, fobie, alergie
  • - závislosti
  • - úrazy, zlomeniny
  • - syndrom vyhoření, deprese, ztráta chuti do života

Co nemůžeme řešit?

  • - stavy způsobené hormony, viry

Příklad případu, pro řešení pomocí regresní terapie - zadání je emoce, která nás v našem životě nejvíce trápí. Například - negativní vztah k některému z rodičů - zadáním je emoce, kterou v nás vyvolávají. Dále například - nízké sebevědomí, - zadání emoce může být stud. Pak se již zabýváme tou negativní emocí, která nás nejvíce omezuje, a tu řešíme  a pátráme po jejím vzniku a odstranění programu, který máme uložený v nevědomí. Po jeho zpracování a řádném odstranění se již tato emoce v našem životě nevyskytuje, respektive nás neomezuje.

Dále to může být konkrétní úraz, který se špatně hojí, nebo přetrvává bolest. U úrazů se odstraní emoce, kterou jsme při úrazu cítili, jako strach, nebo tíseň. Po odstranění emoce, která úraz provázela - se rána velmi rychle zhojí, případně ustanou chronické problémy které úraz způsobil.

Regresní terapií se dají krásně řešit i konkrétní vypjaté situace, jako rozchod, nějaká hádka, ublížení, tedy jednorázový negativní zážitek. Po odstranění negativních emocí v těchto situacích se na ně můžeme podívat z jiného úhlu pohledu a bez emocí. 

Z teorie, na které je hlubinná abreaktivní psychoterapie založená vyplývá, že je s její pomocí možné řešit všechny případy kdy příčinou potíží je nějaké trauma prožité v minulosti. Není rozhodující, zda si je klient tohoto traumatu vědom, či nikoliv. Praxe potvrzuje, že pokud není příčinou potíží nějaké silné poškození organismu, je vždy možné v bližší, nebo vzdálenější minulosti takové trauma najít a zpracovat. Spadají sem všechny psychické a psychosomatické potíže, jako např. neurózy, různé reaktivní stavy, poruchy spánku, psychózy, vztahové problémy, nízké sebevědomí, ztráta chuti do života, pocity bezmoci, různé fobie a mnoho dalších psychických problémů. Například úraz, nebo operace, není jen traumatem fyzickým, ale také psychickým. A jestliže psychické trauma, spojené s úrazem, nebo operací zpracujeme, je pro psychiku najednou mnohem snazší se o traumatizovanou část organismu starat. Tato metoda je tedy velice vhodným nástrojem i pro rehabilitaci poúrazových, nebo pooperačních stavů. Zpracováním úrazu, nebo operace technikou hlubinné abreaktivní psychoterapie vede k rychlejšímu a kvalitnějšímu uzdravování. Mnoho zdravotních potíží je způsobeno tím, že je snížena imunitní odolnost. Systematické odstraňování vlivu prožitých traumat způsobuje růst imunitní schopnosti organismu. (Kniha Psychoterapie I, A.Dragomirecký)

Jen pro jistotu musím napsat, že se nejedná o žádnou hypnozu či jinou ovlivnovací metodu, člověk si vše pěkně "odře" sám, a jen na něm záleží, zda se problémů zbaví či nikoliv, zda opravdu chce svou situaci řešit. Proto je mi tato metoda tak blízká, . Touto metodou si je ale může sám na sobě vyřešit jen s malou pomocí terapeuta, který v podstatě jen klade otázky. Během terapie dochází k velkému pochopení, nadhledu, uvolnění, a obrovské úlevě.

Na této metodě v podstatě není nic ezoterického, je to terapie vedená formou otázek a odpovědí, klient sedí, po celou dobu má zavřené oči a je při plném vědomí, vše co říká si pamatuje, a o všem ví.

Cena za pobyt + regresní terapii + rezonanční lehátko + obličejová quasha:

Na regresní terapii objednávám pouze na minimálně 2 noci, tedy 3 dny. Jedná se o čas, který je nutné vynaložit na řádné zpracování daného traumatu.  Z mé vlastní zkušenosti a praxe je tato varianta nejlepším možným řešením pro Vás i pro mě, kdy je jisté, že se téma zpracuje a nikdo nikam nespěchá. Cena odpovídá času vynaloženém - běžná cena terapie se pohybuje kolem 800-1000 Kč/hodina, za 3 dny terapie tedy bude regrese probíhat v ideálních podmínkách cca 15-20 hodin.  Samozřejmě po celou dobu pobytu je tu zde jen jeden klient, kterému se celé tři dny plně věnuji.

Jedná se o harmonizaci celého těla, uvolnění a ve většině případů velká změna ve všech oblastech života.

Za takový pobyt - 2 noci, 3 dny - 1 den od 14 hodin, 3 den do 15 hodin, anebo dle potřeby - účtuji  12 000 Kč včetně DPH.  

V ceně je zahrnuto - ubytování 2 noci ve vlastním pokoji, plná penze (vegetariánská), regrese dle potřeby, + 2 hodiny rezonanční lehátko (rozloženo na 2 dny), káva čaj dle potřeby+ 1x ošetření - masáž obličeje quasha. V případě zájmu astrologický výklad od Richarda Stříbrného, v souboru mp3. (nutno vědět datum, místo i čas narození) a dále dietetické doporučení dle Tradiční čínské medicíny, včetně typologie a doporučení dle TČM.

Nemusí se jednat o víkend, může jít o jakékoliv za sebou jdoucí dny,  je třeba se domluvit předem.


Jedná se o cenu konečnou, a co se týče regresní terapie -nehledí se na počet hodin. Je zaručeno, že bude vyřešen případně CELÝ problém, který by byl jinak rozložen do několika sezení.


Další možnost je řešení úrazů, či jednotlivých situací (například konkrétní hádka, rozchod) V tomto případě je možné dostavit se bez nutnosti přespání, takové případy se dají zvládnout během jednoho sezení, které trvá 2-3 hodiny, záleží na citlivosti jedince.

 Pak je cena - 800 Kč/hodina, nebo 2 000 Kč/ 4 hodiny sezení. 


V případě zájmu JEN O REGRESNÍ TERAPII  -  s pobytem od pátku do neděle - kdy v ceně je jen ubytování včetně snídaně (nutné)+ regresní terapie - je cena od pátku do neděle - 7 000 Kč, včetně DPH. V tomto případě bude probíhat jen regresní terapie.


V případě samoživitelek, kterým neskutečně fandím, je možno domluvit nižší cenu - Domluva individuální, prosím níže vepsat do zprávy.


Platba je vyžadována předem. 

Objednávka viz níže, nebo v Internetovém obchodě

Objednávka služeb, nebo jdi níže na formulář - pro dotaz, či konzultaci

Categories

Objednávka, konzutace regresní terapie

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.