Odpočinkově vymazlené víkendy

Odpočinkové víkendy se zajímavými lidmi

Začínáme v pátek  8.12.2023-10.12.2023 a co se bude dít?


Víkend bude pojat velmi volně. Účastník takového víkendu si může do svého odpočinku  objednat sezení s Klárou Pokornou, astroložkou a numeroložkou. Klárka toho dělá hodně, a bude zde celý víkend k dispozici. Sezení bude probíhat v jurtě, v soukromí, lze si objednat cokoliv z jejího portfolia - viz Klárka Pokorná

Klárka je nutná objednat k pobytu předem, viz CENÍK jejích služeb. 

Dále si je možno objednat masáž guasha, rezonanční lehátko, výklad karet, využít infra saunu,  objednat plnou penzi, polopenzi.

K dispozici je zde malá kuchyňka s velkou lednicí,  bez možnosti vaření, ale s možností ohřívání - v mikrovlnce, tedy můžeš si případě vzít svou stravu s sebou, nebo objednat plnou či polopenzi,  nádobí k dispozici, stejně jako káva a čaj zdarma po celou dobu.

Ubytování je v pokojích s vlastním sociálním zařízením - 2,3,a 4 lůžkový, viz JAK TO U NÁS VYPADÁ Tedy, pokud pojedeš sám/sama, je možné, že na pokoji budeš s někým, koho zatím neznáš, anebo si utvoříš skupinku, po 2, 3 nebo 4, a celou skupinku vezmeš s sebou. :-) Věřím že se tady všichni hezky poskládáme.

Základní cena víkendu je 1 500 Kč, kdy v ceně je ubytování se snídaní na 2 noci. Vše ostatní lze přiobjednat a vše je tedy na Tobě.  Příjezd pátek od 15 hodin, odjezd neděle do 12 hodin.

V případě odpočinkových víkendů je nutná rezervace a místo Ti bude rezervováno po úhradě zálohy ve výši pobytu + předem objednaných služeb Klárky, pokud o ně máš zájem. Ostatní lze objednat a uhradit až na místě, dle Tvého rozhodnutí. Pobyt se dá i darovat. 


Maximální počet ubytovaných, silně odpočívajících víkendových účastníků je 9. V případě přeplnění našeho objektu lidmi máme ještě 3 přistýlky, a jurta by se také dala použít.. :-D 

Kolem je spousta možností kam jít na výlet, v případě sněhu běžky, lyže nedaleko. 


OBJEDNÁVKA JŮŮŮ

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět. :-)