Nejsem zase tak multifunkční! :-D

22.05.2024

Poslední dobou se mi často stává, že se někdo zmíní, kolik toho všeho dělám. 😊 Jestli jako nejsem multifukční. Hodně to asi záleží na našich předcích, a já jsem tedy Sloupovka každým coulem. :-D 

Tak co vlastně všechno dělám....

Moje hlavní náplň práce je ubytování, tedy – uklízení – ale i potkávání lidí, což mě jako člověka společenského velmi baví.

Díky tomu jsem poznala i  tu nejvíc laskavou osobu, jakou znám -  Zdeničku, kterou snad mohu nazvat mou kamarádkou a s ní moc ráda organizuji cvičení, kdy se spolu staráme o čas žen, které se nám s důvěrou svěřily na víkend do našich rukou. 

Ve volném čase, což je velký dárek – a kterého mám tedy již docela hodně – se věnuji mysli, mozku, a jeho fungování, přečetla jsem neskutečné množství knížek, a hned na sobě všechno zkouším. Když mi něco funguje, snažím se to předat dál. Ho oponopono a učení Huna je něco tak zajímavého, ulítlého a funkčního, že si to nemohu nechat pro sebe. Proto organizuji setkání s Ho oponopono a nabízím učení a cvičení této metody, v podstatě zdarma, snažím se i točit nějaká amatérská videa, aby se povědomí o této metodě trošku rozšířilo. Zrovínka na videa nemám moc prostoru, natáčení je dosti časově náročné, ale v červnu se opět chystám natáčet, jen co si skočím ke kadeřnici, aby se na to dalo trochu lépe dívat. :-D 

Momentálně se hodně věnuji metodě Huna, a to konkrétně žehnání. Je to neuvěřitelné, co člověk i v sobě najde za jakési bloky.. :-) Jakmile toto téma pojmu úplně a budu si jistá, pustím info opět do světa. 

Také si sama doma cvičím Pět Tibeťanů, a protože vidím účinky na mém těle, jak je to dobré, také chci, těm, kdo mají zájem cvičení naučit a pravidelně cvičit. Naučila jsem se na kurzu cvičení řádně a pořádně, a jak cvičení učit, a k tomu jsou nějaké vedlejší věci, že třeba cesta k tomu abych mohla cvičit veřejně je trochu klikatá, ale o to více zajímavá.

Naučila jsem se mraky dalších zajímavých věcí, které chci taky předat dál, již jen těm, kdo o to mají zájem a samozřejmě proběhlo učení na toto téma – vyčkat až se někdo zajímá a "necpat" lidem své filosofické názory u kávy. 😊 Také jsem zjistila, že i v mém věku (hihi) se dokážu naučit docela velké množství učiva. Podezírám z toho právě metodu Ho opnopono, která umí udělat v hlavě dostatečný prostor. 😊 Protože jsem prošla a procházím kurzem kondičního trenéra, jen to zapadá do mé mozaiky, a ono se jedná také o funkční a zajímavé informace, ráda je budu šířit dál. Pokud někomu pomohu zhubnout, anebo pomohu někomu, kdo třeba zvedne vnouče poté co si posílí své tělo, bude to prostě super.

Také nabízím masáž obličeje a masáž zvukem.

V knihovně jsem uspořádala dobrovolnickou práci - Háčkování - 6 lekcí... To bylo hodně na

Mám ráda všechno, co dělám, a vlastně toho zase tolik přátelé není. To, co nabízím sama žiju, a všechno na sobě zkouším. Jako všichni jsem někdy nahoře někdy dole, ale křivka se křiví čím dál méně, a můžu si dovolit říct, že si žiju svůj vysněný život, který mě naplňuje, a fakt baví. 😊

Necítím se nějak vysílená, nebo urvaná, naopak, je to zvláštní, všechno mě to vlastně nabíjí. Samozřejmě že to tak nebylo vždycky, a vedla k tomu cesta, klikatá, dlouhá a náročná a zatím skončila na Pěnčíně, kde cesta zpočátku jela hodně do kopce a z kopce, ale tedy už jsem tak nějak na hezkém místě s krásným výhledem.

Musím říct, že do spousty věcí se vrhám s velkou naivitou a nadšením, a pak někdy jen koukám, :-) Zatím jsem to všechno ustála, a přežila, někdy to chtělo velkou odvahu, ale to vidím až zpětně.

Tak já se na všechny další lidičky, co potkám moc těším, a všem přeji ať se mají dobře, jsou spokojení se svým životem. To všem moc přeju. 

Nevím proč to vlastně píšu, asi abych ujistila všechny své přátele, že se mám dobře a že se na všechny moc těším.

Martina