Regresní terapie

Regresní terapie

Regresní terapie

Regresní terapií je možné se zbavit mnoha problémů, které v životě máme a nevíme si rady s jeho řešením. 

Co můžeme řešit?

  • - vztahové problémy
  • - závislosti
  • - úrazy, zlomeniny
  • - syndrom vyhoření, deprese, ztráta chuti do života

Co nemůžeme řešit?

  • - stavy způsobené hormony, viry

Z teorie, na které je hlubinná abreaktivní psychoterapie založená vyplývá, že je s její pomocí možné řešit všechny případy kdy příčinou potíží je nějaké trauma prožité v minulosti. Není rozhodující, zda si je klient tohoto traumatu vědom, či nikoliv. Praxe potvrzuje, že pokud není příčinou potíží nějaké silné poškození organismu, je vždy možné v bližší, nebo vzdálenější minulosti takové trauma najít a zpracovat. Spadají sem všechny psychické a psychosomatické potíže, jako např. neurózy, různé reaktivní stavy, poruchy spánku, psychózy, vztahové problémy, nízké sebevědomí, ztráta chuti do života, pocity bezmoci, různé fobie a mnoho dalších psychických problémů. Například úraz, nebo operace, není jen traumatem fyzickým, ale také psychickým. A jestliže psychické trauma, spojené s úrazem, nebo operací zpracujeme, je pro psychiku najednou mnohem snazší se o traumatizovanou část organismu starat. Tato metoda je tedy velice vhodným nástrojem i pro rehabilitaci poúrazových, nebo pooperačních stavů. Zpracováním úrazu, nebo operace technikou hlubinné abreaktivní psychoterapie vede k rychlejšímu a kvalitnějšímu uzdravování. Mnoho zdravotních potíží je způsobeno tím, že je snížena imunitní odolnost. Systematické odstraňování vlivu prožitých traumat způsobuje růst imunitní schopnosti organismu. (Kniha Psychoterapie I, A.Dragomirecký)

Jen pro jistotu musím napsat, že se nejedná o žádnou hypnozu či jinou ovlivnovací metodu, člověk si vše pěkně "odře" sám, a jen na něm záleží, zda se problémů zbaví či nikoliv, zda opravdu chce svou situaci řešit. Proto je mi tato metoda tak blízká, . Touto metodou si je ale může sám na sobě vyřešit jen s malou pomocí terapeuta, který v podstatě jen klade otázky. Během terapie dochází k velkému pochopení, nadhledu, uvolnění, a obrovské úlevě.

Další velmi účinná oblast jsou úrazy, naraženiny, zlomeniny, které po "užití" regresní terapie prokazatelně rychleji srůstají, rány se dříve hojí, po odstranění stresu a negativních emocí.

Na této metodě v podstatě není nic ezoterického, je to terapie vedená formou otázek a odpovědí, klient sedí, po celou dobu má zavřené oči a je při plném vědomí, vše co říká si pamatuje, a o všem ví.

Cena za pobyt + regresní terapii + rezonanční lehátko + obličejová quasha:

Na regresní terapii objednávám pouze na minimálně 2 noci, tedy 3 dny. Jedná se o čas, který je nutné vynaložit na řádné zpracování daného traumatu.  Z mé vlastní zkušenosti a praxe je tato varianta nejlepším možným řešením pro Vás i pro mě, kdy je jisté, že se téma zpracuje a nikdo nikam nespěchá. Cena odpovídá času vynaloženém - běžná cena terapie se pohybuje kolem 800-1000 Kč/hodina, za 3 dny terapie tedy bude regrese probíhat v ideálních podmínkách cca 15-20 hodin.  Samozřejmě po celou dobu pobytu je tu zde jen jeden klient, kterému se celé tři dny plně věnuji.

Jedná se o harmonizaci celého těla, uvolnění a ve většině případů velká změna ve všech oblastech života.

Za takový pobyt - 2 noci, 3 dny - 1 den od 14 hodin, 3 den do 15 hodin, anebo dle potřeby - účtuji  17 000 Kč včetně DPH.  

V ceně je zahrnuto - ubytování 2 noci ve vlastním pokoji, plná penze (vegetariánská), regrese dle potřeby, + 2 hodiny rezonanční lehátko (rozloženo na 2 dny), + 1x ošetření - masáž obličeje quasha. Nemusí se jednat o víkend, může jít o jakékoliv za sebou jdoucí dny,  je třeba se domluvit předem.

Jedná se o cenu konečnou, nehledí se na počet hodin terapie.

V případě samoživitelek, kterým neskutečně fandím, je možno domluvit nižší cenu - Domluva individuální, pište na email, nebo whatsApp

Platba je vyžadována předem. 

CHCI SE OBJEDNAT